Katalogový list č. ELZVDO0058534
| Název: | GNT-921 gong BIM-BAM 8V ZAMEL 1ZGNT-921 |
|---|---|
| Značka: | Zamel |
| Kód: | ELZVDO0058534 |
| EAN: | 5903669008217 |
| Kód dodavatele: | 1ZGNT-921 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva tělesa: | bílá |
| Materiál tělesa: | plast |
| Stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Hlasitost: | 78 dB |
| Nominální napětí.: | 8 V |