Katalogový list č. ELZLOS0713254
| Název: | OBO 733 29 A4 Distanční příchytka s podélným prolisem 24-29mm Nerez |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0713254 |
| EAN: | 4012195912767 |
| Kód dodavatele: | 1361663 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Bez halogenů: | ano |
| Povrchová ochrana: | bez úpravy |
| Provedení: | uzavřené |
| Požárně odolné: | ano |
| Kvalita materiálu: | nerezová ocel (V4A) |
| Materiál: | nerezová ocel |
| Typ upevnění: | otvor pro šroub |
| Počet kabelů/trubek: | 1 |
| Průměr.: | 24-29 mm |
| S odstupem od zdi: | ano |
| Plastové opláštění: | ne |