Katalogový list č. ELZLOS0626266
| Název: | OBO KWH 5 A2 Spojovací úhelník se šr. s hák. hl. h = 5 mm 60x50 Nerez ocel |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0626266 |
| EAN: | 4012196195077 |
| Kód dodavatele: | 6355307 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Velikost metrického závitu: | 12 |
| Kvalita materiálu: | nerezová ocel (V2A) |
| Materiál: | nerezová ocel |
| Mezní zatížení: | 5700 N |
| Vhodné pro tloušťku příruby: | 3-3 mm |