Katalogový list č. ELZLOS0626133
| Název: | OBO 7409310 Kazeta kruhová RKSRN2UZD3R9VS25 |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0626133 |
| EAN: | 4012195867784 |
| Kód dodavatele: | 7409310 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Provedení: | kruh |
| Materiál: | nerez |
| Vestavný průměr: | 305 mm |
| Počet vestavných přístrojů: | 12 |
| Počet přístrojů: | 3 |
| Hloubka zapuštění podlahy: | 25 mm |
| Min. vestavná hloubka: | 104 mm |