Katalogový list č. ELZLOS0626078
| Název: | OBO 7409128 Kazeta kruhová RKR2 9V 20 |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0626078 |
| EAN: | 4012195868446 |
| Kód dodavatele: | 7409128 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Provedení: | kruh |
| Materiál: | nerez |
| Vestavný průměr: | 305 mm |
| Název: | OBO 7409128 Kazeta kruhová RKR2 9V 20 |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0626078 |
| EAN: | 4012195868446 |
| Kód dodavatele: | 7409128 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Provedení: | kruh |
| Materiál: | nerez |
| Vestavný průměr: | 305 mm |