Katalogový list č. ELZLOS0626074
| Název: | OBO 7409112 Kazeta pro velké zatížení RKR2 9SL2 V2 20 |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0626074 |
| EAN: | 4012195868378 |
| Kód dodavatele: | 7409112 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Provedení: | kruh |
| Materiál: | nerez |
| Vestavný průměr: | 305 mm |
| Počet vestavných přístrojů: | 0 |
| Min. vestavná hloubka: | 105 mm |
| Hloubka zapuštění podlahy: | 20 mm |