Katalogový list č. ELZLOS0626033
| Název: | OBO 7407846 Montážní nosič MTGE2 2A |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0626033 |
| EAN: | 4012195626855 |
| Kód dodavatele: | 7407846 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Délka: | 116 mm |
| Materiál: | kov |
| Hloubka: | 36 |
| Název: | OBO 7407846 Montážní nosič MTGE2 2A |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0626033 |
| EAN: | 4012195626855 |
| Kód dodavatele: | 7407846 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Délka: | 116 mm |
| Materiál: | kov |
| Hloubka: | 36 |