Katalogový list č. ELZLOS0625974
| Název: | OBO 7403831 vnější roh OKB AE 25085 ON |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0625974 |
| EAN: | 4012195845980 |
| Kód dodavatele: | 7403831 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 250 mm |
| Délka: | 422 mm |
| Název: | OBO 7403831 vnější roh OKB AE 25085 ON |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0625974 |
| EAN: | 4012195845980 |
| Kód dodavatele: | 7403831 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 250 mm |
| Délka: | 422 mm |