Katalogový list č. ELZLOS0625970
| Název: | OBO 7403811 Kanál uložený v mazanině OKB E 25085 ON |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0625970 |
| EAN: | 4012195845942 |
| Kód dodavatele: | 7403811 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Délka: | 2000 mm |
| Šířka: | 210 mm |
| Název: | OBO 7403811 Kanál uložený v mazanině OKB E 25085 ON |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0625970 |
| EAN: | 4012195845942 |
| Kód dodavatele: | 7403811 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Délka: | 2000 mm |
| Šířka: | 210 mm |