Katalogový list č. ELZLOS0625944
| Název: | OBO 7368399 Přístrojová jednotka kompletní UDHOME2 V V |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0625944 |
| EAN: | 4012195802624 |
| Kód dodavatele: | 7368399 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Typ zákrytu: | čtverec |
| Vhodné pro mokré čištění: | ne |
| Vhodné pro podlahový kanál: | ano |
| Vhodné pro dutou podlahu: | ano |
| Vhodné pro dvojitou podlahu: | ne |
| Ochranný koberec: | ne |
| S otevíracím kobercem: | ano |
| Min. vestavná hloubka: | 110 mm |
| Hloubka zapuštění podlahy: | 15 mm |
| Vestavná šířka.: | 125 mm |
| Vestavěná délka: | 125 mm |
| Vnější délka: | 125 mm |
| Vnější šířka: | 125 mm |