Katalogový list č. ELZLOS0625867
| Název: | OBO 7193659 Závěs US 7 K 90 FT SO |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0625867 |
| EAN: | 4012195019923 |
| Kód dodavatele: | 7193659 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | bez |
| Délka: | 900 mm |
| Provedení: | U-profil |
| Materiál: | ocel |
| Výška profilu: | 50 mm |
| Šířka profilu: | 70 mm |
| Vhodné pro celistvost obvodu: | ne |
| Nosnost: | 8,3 kN |
| Z nerezové oceli: | ne |