Katalogový list č. ELZLOS0625841
| Název: | OBO 7193307 Profil - I IS 8 100 FT SO |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0625841 |
| EAN: | 4012195776970 |
| Kód dodavatele: | 7193307 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Délka: | 1000 mm |
| Šířka: | 80 mm |
| Barva: | bez |
| Provedení: | jednoduchý profil |
| Výška: | 42 mm |
| Kvalita materiálu: | ostatní |
| Materiál: | ocel |
| Šířka štěrbiny: | 70 mm |
| Vhodné pro celistvost obvodu: | ne |
| Tvar profilu: | I-profil |
| Šířka otvoru: | 14 mm |