Katalogový list č. ELZLOS0625800
| Název: | OBO 7190314 Kabelový žlab EKS EKS 615 FT SO |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0625800 |
| EAN: | 4012195829362 |
| Kód dodavatele: | 7190314 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 150 mm |
| Povrchová ochrana: | ostatní |
| Barva: | bez |
| Délka: | 3000 mm |
| Výška: | 60 mm |
| Kvalita materiálu: | ostatní |
| Materiál: | ocel |
| Vhodné pro celistvost obvodu: | ne |
| Tloušťka materiálu: | 2 mm |
| Spodní perforace: | ano |
| Perforace boční stěny: | ano |