Katalogový list č. ELZLOS0625633
| Název: | OBO 7121104 T- kus RAA 605 NX FT |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0625633 |
| EAN: | 4012195751595 |
| Kód dodavatele: | 7121104 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | bez |
| Povrchová ochrana: | žárově pozinkované |
| Materiál: | ocel |
| Vhodné pro celistvost obvodu: | ne |
| Vnitřní poloměr: | 50 mm |
| Kabelová výška: | 60 mm |
| Kabelový šířka zásobníku: | 50 mm |
| Z nerezové oceli: | ne |