Katalogový list č. ELZLOS0625622
| Název: | OBO 7099004 oblouk 90 SLZB 90 300 FT |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0625622 |
| EAN: | 4012195784807 |
| Kód dodavatele: | 7099004 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | bez |
| Povrchová ochrana: | žárově pozinkované |
| Materiál: | ocel |
| Odklon (úhel): | 90° |
| Vhodné pro celistvost obvodu: | ne |
| Vhodné pro šířku kabelového žebříku: | 300 mm |
| Perforace boční stěny: | ne |
| Vhodné pro výšku kabelového žebříku: | 40 mm |
| Z nerezové oceli: | ne |
| Provedení: | bez spojky |
| Model se širokým rozpětím: | ne |
| Typ bočního nosníku: | plochý profil |
| Typ příčky: | perforovaný profil |
| Vnitřní poloměr: | 250 mm |