Katalogový list č. ELZLOS0625464
| Název: | OBO 6364675 Nástěnný a závěsný výložník TP TPSA 345 FT |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0625464 |
| EAN: | 4012196474011 |
| Kód dodavatele: | 6364675 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Délka: | 345 mm |
| Barva: | bez |
| Povrchová ochrana: | žárově pozinkované |
| Šířka: | 345 mm |
| Výška: | 20 mm |
| Materiál: | ocel |
| Vhodné pro celistvost obvodu: | ne |
| Nosnost: | 0,55 kN |
| Z nerezové oceli: | ne |
| Vhodné pro šířku kabel. systému: | 300 mm |
| Provedení: | nástěnná konzola |