Katalogový list č. ELZLOS0625322
| Název: | OBO 6279500 Parapetní kanál AL GA-A90170RW |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0625322 |
| EAN: | 4012195769064 |
| Kód dodavatele: | 6279500 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Bez halogenů: | ano |
| Povrchová ochrana: | bez úpravy |
| Barva: | čistě bílá |
| Šířka: | 170 mm |
| Délka: | 2000 mm |
| Hloubka: | 90 mm |
| Kvalita materiálu: | ostatní |
| Materiál: | hliník |
| Číslo RAL: | 9010 |
| Spodní perforace: | ne |