Katalogový list č. ELZLOS0625290
| Název: | OBO 6279100 Parapetní kanál GA-S70170RW |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0625290 |
| EAN: | 4012195842552 |
| Kód dodavatele: | 6279100 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | bílá |
| Bez halogenů: | ano |
| Šířka: | 170 mm |
| Hloubka: | 70 mm |
| Délka: | 2000 mm |
| Materiál: | hliník |
| Číslo RAL: | 9010 |
| Spodní perforace: | ne |
| Ochranná fólie: | ano |
| Se spojkou: | ne |
| S fixačním klipem kabelu: | ne |
| Počet přepážek: | 1 |
| Počet krytů: | 1 |
| Šířka krytu 1: | 76,5 mm |
| Použitelný průřez: | 8620 mm2 |