Katalogový list č. ELZLOS0625129
| Název: | OBO 6278002 GS-A70210LGR |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0625129 |
| EAN: | 4012195663768 |
| Kód dodavatele: | 6278002 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Bez halogenů: | ano |
| Povrchová ochrana: | bez úpravy |
| Barva: | světle šedá |
| Hloubka: | 70 mm |
| Délka: | 2000 mm |
| Šířka: | 210 mm |
| Kvalita materiálu: | ostatní |
| Materiál: | ocel |
| Číslo RAL: | 7035 |
| Spodní perforace: | ano |