Katalogový list č. ELZLOS0625110
| Název: | OBO 6277902 GS-A90170LGR |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0625110 |
| EAN: | 4012195663331 |
| Kód dodavatele: | 6277902 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Bez halogenů: | ano |
| Povrchová ochrana: | bez úpravy |
| Barva: | světle šedá |
| Šířka: | 170 mm |
| Délka: | 2000 mm |
| Hloubka: | 90 mm |
| Kvalita materiálu: | ostatní |
| Materiál: | ocel |
| Číslo RAL: | 7035 |
| Spodní perforace: | ano |