Katalogový list č. ELZLOS0625061
| Název: | OBO 6277607 Přístrojový kanál 3m GS-S70170RW |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0625061 |
| EAN: | 4012195740605 |
| Kód dodavatele: | 6277607 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Bez halogenů: | ano |
| Povrchová ochrana: | bez úpravy |
| Barva: | čistě bílá |
| Šířka: | 170 mm |
| Hloubka: | 70 mm |
| Délka: | 2000 mm |
| Kvalita materiálu: | ostatní |
| Materiál: | ocel |
| Číslo RAL: | 9010 |
| Spodní perforace: | ano |