Katalogový list č. ELZLOS0625058
| Název: | OBO GS-S70170LGR Kanál pro přístroje Rapid 80 70x170x2000 světle šedá Ocel |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0625058 |
| EAN: | 4012195662198 |
| Kód dodavatele: | 6277602 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Bez halogenů: | ano |
| Povrchová ochrana: | bez úpravy |
| Barva: | světle šedá |
| Šířka: | 170 mm |
| Hloubka: | 70 mm |
| Délka: | 2000 mm |
| Materiál: | nerezová ocel |
| Číslo RAL: | 7035 |
| Spodní perforace: | ano |
| Ochranná fólie: | ano |
| Se spojkou: | ne |
| S fixačním klipem kabelu: | ne |
| Počet přepážek: | 1 |
| Počet krytů: | 1 |
| Šířka krytu 1: | 76,5 mm |
| Použitelný průřez: | 10010 mm2 |