Katalogový list č. ELZLOS0625012
| Název: | OBO 6277360 GS-ST90130RW |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0625012 |
| EAN: | 4012195660941 |
| Kód dodavatele: | 6277360 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Bez halogenů: | ano |
| Povrchová ochrana: | bez úpravy |
| Šířka: | 130 mm |
| Barva: | čistě bílá |
| Hloubka: | 90 mm |
| Materiál: | ocel |
| Číslo RAL: | 9010 |
| Spodní perforace: | ano |
| Ochranná fólie: | ano |
| Šířka větve: | 125 mm |