Katalogový list č. ELZLOS0625002
| Název: | OBO 6277303 GS-S90130FS |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0625002 |
| EAN: | 4012195660668 |
| Kód dodavatele: | 6277303 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Bez halogenů: | ano |
| Šířka: | 130 mm |
| Povrchová ochrana: | galvanizované |
| Délka: | 2000 mm |
| Hloubka: | 90 mm |
| Kvalita materiálu: | ostatní |
| Materiál: | ocel |
| Spodní perforace: | ano |