Katalogový list č. ELZLOS0624957
| Název: | OBO 6277103 GS-S90110FS |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0624957 |
| EAN: | 4012195659440 |
| Kód dodavatele: | 6277103 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Bez halogenů: | ano |
| Povrchová ochrana: | galvanizované |
| Šířka: | 110 mm |
| Délka: | 2000 mm |
| Hloubka: | 90 mm |
| Kvalita materiálu: | ostatní |
| Materiál: | ocel |
| Spodní perforace: | ano |