Katalogový list č. ELZLOS0624936
| Název: | OBO 6277003 GS-S70110FS |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0624936 |
| EAN: | 4012195658788 |
| Kód dodavatele: | 6277003 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Bez halogenů: | ano |
| Povrchová ochrana: | galvanizované |
| Šířka: | 110 mm |
| Hloubka: | 70 mm |
| Délka: | 2000 mm |
| Kvalita materiálu: | ostatní |
| Materiál: | ocel |
| Spodní perforace: | ano |
| Ochranná fólie: | ano |
| Se spojkou: | ne |
| S fixačním klipem kabelu: | ne |
| Počet přepážek: | 1 |
| Počet krytů: | 1 |
| Šířka krytu 1: | 76,5 mm |
| Použitelný průřez: | 6036 mm2 |