Katalogový list č. ELZLOS0624932
| Název: | OBO 6276903 Podparapetní kanál GA-S90130EL |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0624932 |
| EAN: | 4012195897064 |
| Kód dodavatele: | 6276903 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Bez halogenů: | ano |
| Šířka: | 130 mm |
| Délka: | 2000 mm |
| Hloubka: | 90 mm |
| Materiál: | hliník |
| Spodní perforace: | ne |
| Povrchová ochrana: | anodizováné/elox |
| Ochranná fólie: | ano |