Katalogový list č. ELZLOS0624839
| Název: | OBO 6274362 T- díl GK-T70110LGR |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0624839 |
| EAN: | 4012195656616 |
| Kód dodavatele: | 6274362 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Bez halogenů: | ne |
| Povrchová ochrana: | bez úpravy |
| Barva: | světle šedá |
| Šířka: | 110 mm |
| Hloubka: | 70 mm |
| Kvalita materiálu: | ostatní |
| Materiál: | plast |
| Číslo RAL: | 7035 |
| Spodní perforace: | ano |
| Ochranná fólie: | ano |
| Šířka větve: | 110 mm |