Katalogový list č. ELZLOS0624816
| Název: | OBO KSR80080 Ochranný kroužek, pro kanál LKM, 80x80mm, šedá Polyetylén, PE |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0624816 |
| EAN: | 4012195691037 |
| Kód dodavatele: | 6249865 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Bez halogenů: | ano |
| Barva: | šedá |
| Šířka: | 84 mm |
| Výška: | 84 mm |
| Délka: | 21 mm |
| Materiál: | plast |