Katalogový list č. ELZLOS0624733
| Název: | OBO WDK HK100130RW Víko dílu T a křížení pro kanál WDK 100x130mm čistě bílá |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0624733 |
| EAN: | 4012195042631 |
| Kód dodavatele: | 6192726 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | bílá |
| Výška: | 100 mm |
| Šířka: | 130 mm |
| Kvalita materiálu: | PVC |
| Materiál: | plast |
| Číslo RAL: | 9010 |
| Vhodné pro celistvost obvodu: | ne |
| Typ upevnění: | Přicvaknutí |