Katalogový list č. ELZLOS0624695
| Název: | OBO 6178430 Propojovací kanál LKV N 75125 |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0624695 |
| EAN: | 4012196013791 |
| Kód dodavatele: | 6178430 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Výška: | 75 mm |
| Šířka: | 125 mm |
| Délka: | 2000 mm |
| Barva: | kamenná šedá |
| Samozhášecí: | ne |
| Flexibilní: | ne |
| S krytem.: | ano |
| Typ upevnění: | spodní perforace |
| Šířka štěrbiny: | 5 mm |