Katalogový list č. ELZLOS0624648
| Název: | OBO 6150098 Minikanál s lepicí fólií WDKM9 |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0624648 |
| EAN: | 4012196798131 |
| Kód dodavatele: | 6150098 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Bez halogenů: | ne |
| Povrchová ochrana: | bez úpravy |
| Šířka: | 10 mm |
| Délka: | 2000 mm |
| Výška: | 9 mm |
| Kvalita materiálu: | ostatní |
| Materiál: | plast |
| Typ upevnění: | samolepící |
| Číslo RAL: | 9016 |
| Vhodné pro celistvost obvodu: | ne |
| Typ zákrytu: | bez |
| Ochranná fólie: | ne |