Katalogový list č. ELZLOS0624608
| Název: | OBO 6119384 Krycí rámeček AR45-BF3 SWGR |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0624608 |
| EAN: | 4012195889038 |
| Kód dodavatele: | 6119384 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Bez halogenů: | ano |
| Barva: | šedá |
| Povrchová ochrana: | bez úpravy |
| Vhodné pro zapuštěnou montáž: | ne |
| Počet jednotek: | 3 |
| Stupeň krytí (IP): | ostatní |
| Hloubka: | 8,5 mm |
| Textové pole: | ano |
| Šířka: | 185 mm |
| Výška: | 84 mm |
| Barva RAL: | 7021 |
| Kvalita materiálu: | ostatní |
| Materiál: | plast |
| Transparentní: | ne |
| Krycí víčko: | ne |
| Vestavná šířka: | 135 mm |
| Vestavná výška: | 45 mm |
| Typ povrchu: | matné |
| Směr montáže: | vodorovné |
| Vhodné pro podlah. krabice: | ne |
| Počet horizont. jednotek: | 3 |
| Počet vertikál. jednotek: | 0 |
| Vhodné pro vestavnou instalaci: | ano |