Katalogový list č. ELZLOS0624551
| Název: | OBO 6117198 Spojka VB-SKS S |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0624551 |
| EAN: | 4012195438113 |
| Kód dodavatele: | 6117198 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Bez halogenů: | ano |
| Barva: | černá |
| Provedení: | ostatní |
| Povrchová ochrana: | bez úpravy |
| Textové pole: | ne |
| Druh připojení: | ostatní |
| Přepěťová ochrana: | ne |
| S osvětlením: | ne |
| S orientačním osvětlení: | ne |
| S USB napájením: | ne |
| S dětskou ochranou: | ne |
| Kvalita materiálu: | ostatní |
| Proudový chránič: | ne |
| S vypínačem: | ne |
| Materiál: | plast |
| Uzamykatelné: | ne |
| Transparentní: | ne |
| Krycí víčko: | ne |
| Hloubka přístroje: | 40 mm |
| Šířka přístroje: | 40 mm |
| Výška přístroje: | 11,6 mm |