Katalogový list č. ELZLOS0624533
| Název: | OBO 6116886 deskbox, zapustitelný DBV-MA3A D3S2K |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0624533 |
| EAN: | 4012195875444 |
| Kód dodavatele: | 6116886 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | stříbrná |
| Přepěťová ochrana: | ne |
| Počet zásuvek schuko CEE 7/3 (typ F): | 2 |
| Provedení: | vestavná montáž |
| Průměr: | 114 mm |
| Prodloužitelné: | ano |
| Počet připojení USB: | 0 |
| Počet připojení CAT 6: | 2 |
| Materiál: | hliník |
| Tvar: | kruh |
| Počet připojení CAT 5e: | 0 |
| Počet HDMI: | 0 |
| Délka: | 367 mm |
| Počet připojení CAT 5: | 0 |