Katalogový list č. ELZLOS0624164
| Název: | OBO 6048854 Kabelový žlab LKS LKS 610 FS |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0624164 |
| EAN: | 4012196992423 |
| Kód dodavatele: | 6048854 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 100 mm |
| Povrchová ochrana: | galvanizované |
| Barva: | bez |
| Délka: | 2000 mm |
| Výška: | 60 mm |
| Kvalita materiálu: | ostatní |
| Materiál: | ocel |
| Vhodné pro celistvost obvodu: | ne |
| Tloušťka materiálu: | 0,75 mm |
| Spodní perforace: | ano |
| Perforace boční stěny: | ano |