Katalogový list č. ELZLOS0623997
| Název: | OBO RBM 45 620 A2 Oblouk 45° Magic 60 vodorovný s rychlospojkou 60x200 Nerez |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0623997 |
| EAN: | 4012195881698 |
| Kód dodavatele: | 6041084 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Provedení: | Integrovaná spojka |
| Materiál: | nerezová ocel |
| Vhodné pro celistvost obvodu: | ne |
| Kabelová šířka: | 200 mm |
| Kabelová výška: | 60 mm |
| Tloušťka materiálu: | 1,25 mm |
| Spodní perforace: | ne |
| Perforace boční stěny: | ne |
| Z nerezové oceli: | ne |
| Změna směru: | vodorovné |
| Úhel: | 45 ° |
| Montážní otvory NATO: | ne |
| Kvalita materiálu: | nerez (kyselinovzd.) |