Katalogový list č. ELZLOS0623910
| Název: | OBO 6006395 Mřížový žlab GRM GRM-2T 55 200 G |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0623910 |
| EAN: | 4012195438649 |
| Kód dodavatele: | 6006395 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | ostatní |
| Šířka: | 200 mm |
| Délka: | 3000 mm |
| Výška: | 55 mm |
| Provedení: | Integrovaná spojka |
| Materiál: | ocel |
| Povrchová ochrana: | galvanický pozink |
| Vhodné pro celistvost obvodu: | ne |
| Z nerezové oceli: | ne |
| Model se širokým rozpětím: | ne |
| Tvar profilu: | tvar U |
| Průměr drátu: | 3,9 mm |
| Bezšroubová spojka: | ano |