Katalogový list č. ELZLOS0623900
| Název: | OBO 6005526 Mřížový žlab Magic G G-GRM 125 75 FT |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0623900 |
| EAN: | 4012195686415 |
| Kód dodavatele: | 6005526 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | ostatní |
| Šířka: | 75 mm |
| Povrchová ochrana: | žárově pozinkované |
| Délka: | 3000 mm |
| Výška: | 125 mm |
| Provedení: | Integrovaná spojka |
| Materiál: | ocel |
| Vhodné pro celistvost obvodu: | ne |
| Z nerezové oceli: | ne |
| Model se širokým rozpětím: | ne |
| Průměr drátu: | 3,9 mm |
| Tvar profilu: | tvar G |