Katalogový list č. ELZLOS0623888
| Název: | OBO 6001056 Mřížový žlab GRM GRM 55 500 F |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0623888 |
| EAN: | 4012196324132 |
| Kód dodavatele: | 6001056 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Povrchová ochrana: | ostatní |
| Šířka: | 500 mm |
| Délka: | 3000 mm |
| Výška: | 55 mm |
| Provedení: | Integrovaná spojka |
| Kvalita materiálu: | ostatní |
| Materiál: | ocel |
| Vhodné pro celistvost obvodu: | ne |