Katalogový list č. ELZLOS0623777
| Název: | OBO 5099475 SurgeController V20 V20-VA 1-385 |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0623777 |
| EAN: | 4012195406716 |
| Kód dodavatele: | 5099475 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Dálková signalizace: | ne |
| Svodový proud (8/20): | 20 kA |
| Napětí AC: | 350 V |
| Způsob montáže: | lišta DIN 35 mm |
| Se signal. kontaktem: | ne |
| Max. trvalé napětí AC: | 385 V |
| Signalizace na přístroji: | optické |