Katalogový list č. ELZLOS0623738
| Název: | OBO 5096851 LightningController MC 50-B-OS |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0623738 |
| EAN: | 4012195051411 |
| Kód dodavatele: | 5096851 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Modulární velikost: | 2 TE |
| Dálková signalizace: | ne |
| Typ kontroly 1 (B): | ano |
| Napětí AC: | 230 V |
| Způsob montáže: | lišta DIN 35 mm |
| Se signal. kontaktem: | ne |
| Úroveň ochrany: | 2 kV |
| Signalizace na přístroji: | bez |
| Max. trvalé napětí AC: | 255 V |
| Impulsní výboj. proud (10/350): | 50 kA |
| Svodový proud (8/20): | 125 kA |