Katalogový list č. ELZLOS0623689
| Název: | OBO 5093415 SurgeController V10 V10-C 1-280 |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0623689 |
| EAN: | 4012195406778 |
| Kód dodavatele: | 5093415 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Napětí AC: | 230 V |
| Svodový proud (8/20): | 40 kA |
| Způsob montáže: | lišta DIN 35 mm |
| Signalizace na přístroji: | optická |
| Max. trvalé napětí AC: | 280 V |