Katalogový list č. ELZLOS0623164
| Název: | OBO 2003256 Víko pro hranaté krabice UV 250 D |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0623164 |
| EAN: | 4012195025337 |
| Kód dodavatele: | 2003256 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | bílá |
| Bez halogenů: | ano |
| Délka: | 260 mm |
| Šířka: | 260 mm |
| Hloubka: | 2,5 mm |
| Materiál: | plast |
| Tvar: | čtverec |
| Plombovatelné: | ano |