Katalogový list č. ELZLOS0623162
| Název: | OBO 2001179 Odbočná hranatá krabice B 40 M |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0623162 |
| EAN: | 4012195545170 |
| Kód dodavatele: | 2001179 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Bez halogenů: | ano |
| Barva: | šedá |
| Stupeň krytí (IP): | IP54 |
| Povrchová ochrana: | bez úpravy |
| Zachování funkčnosti sytému: | bez |
| Ex-zóna plynu: | bez |
| Ex-zóna prachu: | bez |
| Způsob montáže: | stěna/strop |
| Materiál: | plast |
| Hloubka: | 47,5 mm |
| Tvar: | čtverec |
| Délka: | 89,4 mm |
| Šířka: | 89,4 mm |