Katalogový list č. ELZLOS0582595
| Název: | RapidStrut Lišta 41|L 3m pg 41x41/1,5 WALRAVEN 6505344 |
|---|---|
| Značka: | Walraven |
| Kód: | ELZLOS0582595 |
| EAN: | 8712993306688 |
| Kód dodavatele: | 6505344 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 41 mm |
| Délka: | 3000 mm |
| Výška: | 41 mm |
| Tloušťka materiálu: | 1,5 mm |