Katalogový list č. ELZLOS0577460
| Název: | RapidStrut Lišta 21|L 3m pg 41x21/1,5 WALRAVEN 6505324 |
|---|---|
| Značka: | Walraven |
| Kód: | ELZLOS0577460 |
| EAN: | 8712993306725 |
| Kód dodavatele: | 6505324 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 41 mm |
| Délka: | 3000 mm |
| Výška: | 21 mm |
| Tloušťka materiálu: | 1,5 mm |