Katalogový list č. ELZLOS0575142
| Název: | OBO ZSE90-25-11 Odlehčení tahu, pro svislé uložení kabelů, 340x160x140 |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0575142 |
| EAN: | 4012195958857 |
| Kód dodavatele: | 7215702 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Tvar: | hranaté |
| Vnější výška: | 160 mm |
| Vnější šířka: | 340 mm |
| Hloubka.: | 160 mm |
| Potřebné příslušenství: | ne |
| Provedení: | protipožární příčka |
| Tloušťka desky/délka výrobku: | 140 mm |