Katalogový list č. ELZLOS0569354
| Název: | OBO ZSE90-35-17 Odlehčení tahu, pro svislé uložení kabelů, 440x220x160 |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0569354 |
| EAN: | 4012195958918 |
| Kód dodavatele: | 7215716 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Tvar: | hranaté |
| Vnější výška: | 220 mm |
| Vnější šířka: | 440 mm |
| Hloubka.: | 220 mm |
| Potřebné příslušenství: | ne |
| Provedení: | protipožární příčka |
| Tloušťka desky/délka výrobku: | 160 mm |