Katalogový list č. ELZLOS0568917
| Název: | OBO 5093654 CombiController V50 V50-B+C 3+NPE |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELZLOS0568917 |
| EAN: | 4012195425120 |
| Kód dodavatele: | 5093654 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Počet pólů: | 3 |
| Stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Typ kontroly: | Typ 1+2 |
| Dálková signalizace: | ne |
| Modulární velikost: | 4 TE |
| Max. průřez laněného vodiče: | 25 mm2 |
| Max. průřez pevného vodiče: | 35 mm2 |
| Napětí AC: | 230 V |
| Způsob montáže: | lišta DIN 35 mm |
| Typ sítě DC: | ne |
| Jiný typ sítě: | ne |
| Typ sítě TN: | ano |
| Typ sítě TN-C: | ne |
| Typ sítě TN-C-S: | ano |
| Typ sítě TN-S: | ano |
| Typ sítě IT: | ne |
| Typ sítě TT: | ano |
| Max. trvalé napětí AC: | 280 V |
| Impulsní výboj. proud (10/350): | 12,5 kA |
| Úroveň ochrany: | 1,3 kV |
| Signalizace na přístroji: | optické |
| Integrovaná záložní pojistka: | ne |